Udalosti

23.09.23 Crypto Vestibull 2023 v Žiline

Udalosti
crypto-vestibul
Dátum:: sobota, 23. september 2023 09:30 - 17:00

Miesto konania: DOM ODBOROV V ŽILINE  |  Mesto: Žilina

Hlavná časť programu bude prebiehať vo Veľkej scéne s divadelnými stoličkami a max. kapacitou 450 miest na sedenie. Salónik zastreší workshopy a špeciálne prednášky pre pokročilých znalcov kryptomien resp. podnikateľov s max. kapacitou 60 miest na sedenie. Súčasťou konferencie budú aj stánky partnerských firiem s ich produktami, ktoré budú (viac alebo menej) zamerané na kryptomeny a Bitcoin.

Stredobodom konferencie je prevažne Bitcoin, a ostatné kryptomeny. Pozrieme sa však aj na oblasti do ktorých kryptomeny a Bitcoin zasahujú. V rámci prednášok si vypočujete príspevky o ekonomike, globálnom finančnom systéme, fintechu, tradingu… Budeme diskutovať o zákonoch týkajúcich sa kryptomien a Bitcoinu na Slovensku, o bankovom sektore a CBDC (Central Bank Digital Currency). Príde reč aj na komodity ako napr. zlato, no nezabudneme ani na DeFi (Decentralized Finance), NFT (Non Fungible Token), metaverse, WEB 3.0airdropy a ďalšie témy, všetko samozrejme v duchu kryptomien.
Jednou z hlavných tém budú podvody a najčastejšie typy podvodov.

Na konferencii si budete môcť kúpiť merch, rôzne produkty našich sponzorov/partnerov a aj sa naobedovať v reštaurácií Domu odborov a za všetko zaplatiť pomocou BTC LN. Vstupenky budú v predaji za fiat (EUR) a BTC LN.

Pri kúpe vstupenky za Bitcoin Lightning Network (BTC LN) 10% zľava!

Ak medzi vaše vášne patrí Ethereum a NFT-čka, máme pre vás špeciálnu ponuku!
Prostredníctvom Opensea.io si môžete zakúpiť jedno z 30 dostupných NFT „CryptoVestibull23“ (klikni sem pre zobrazenie).
Každý držiteľ tohto unikátneho NFT získa okrem vstupu zadarmo aj ďalšie benefity (malý experiment – pre viac informácií sledujte náš Twitter účet).

Po skončení konferencie môžete priestory Domu odborov využívať až do 21:00 a baviť sa s VIP hosťami, speakrami a ďalšími účastníkmi pri bare. Skalní a verní sa potom presunú do centra mesta na afterpárty v neďalekom bare (iba 5 minút chôdze).

Vstupenky si môžete kupiť na webe: https://crypto-vestibull.sk/vstupenky/

 

Email:
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Adresa:
2135/1, Antona Bernoláka, Hliny II, Žilina, okres Žilina, Žilinský kraj, Stredné Slovensko, 010 01

 

Mapa: